Moje doświadczenie

Discover the Art of Derma

Jestem utalentowanym kosmetologiem z ponad 7-letnim bezcennym doświadczeniem w tej dziedzinie. W trakcie mojej kariery miałam zaszczyt uczyć się od szanowanych kosmetologów z całej Europy. Ci legendarni mentorzy, posiadający ponad 40-letnie doświadczenie, przekazali mi swoje sekrety i mądrość, czyniąc mnie prawdziwym koneserem sztuki. Z dyplomem kosmetologa zdobytym w Europie, z pasją pomagam klientom osiągnąć żelazne zdrowie estetyczne, dobre samopoczucie i blask skóry. Moje zaangażowanie obejmuje udzielanie spersonalizowanych usług, zabiegów kosmetologicznych, porad i zaleceń dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Ponadto jestem dumna z oferowania ekskluzywnych kursów dydaktycznych skierowanych zarówno do osób aspirujących, jak i doświadczonych profesjonalistów w branży kosmetycznej.

State of Derma

Miejsce w którym odmłodzenie i transformacja przeplatają się ze sobą

Głębokie doświadczenie było widoczne w każdym aspekcie mojego zabiegu kosmetycznego. Od pielęgnacji skóry po spersonalizowany program pielęgnacji domowej, pozostawili mnie pewną siebie, odmłodzoną i błyszczącą.
Beata Dąbrowska
Warsawa, Polska

Skóra jest najważniejszym organem człowieka, który odgrywa kluczową rolę w ochronie naszego ciała przed zagrożeniami zewnętrznymi. Służy jako bariera przed szkodliwymi substancjami, pomaga regulować temperaturę ciała i pomaga w syntezie witaminy D. Oprócz znaczenia funkcjonalnego, skóra ma również znaczący wpływ na nasze zdrowie estetyczne, samopoczucie i ogólny poziom zdrowia, dbanie o cerę jest niezbędne. Zadbana i zdrowa cera podkreśla nasze naturalne piękno, zwiększa pewność siebie i poprawia ogólny wygląd. Regularna pielęgnacja skóry może pomóc w zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się, zmniejszeniu wyprysków i utrzymaniu promiennej i młodzieńczej cery.

Piękno rozkwita, a pewność siebie błyszczy

Zadaj pytanie lub umów się na konsultacje​